Trytech


Prejsť na obsah

Frézovanie betónu, asfaltobetónu, asfaltu

Frézovaním dokážeme veľmi rýchlo a efektívne pripraviť podklad pred uložením alebo ukotvením finálnej vrsvy. Frézovaný povrch upravujeme rovnomerne, vďaka kvalitným strojom VON ARX a WIRTGEN s posuvom. Pri práci sa snažíme využiť naše doterajšie skúsenosti, ktoré kombinujeme z najnovšími poznatkami z tohto oboru. Na jeden prejazd dokážeme odfrézovať od 1 mm až do 11 cm podkladu!

Prevádzame lokálne frézovanie, plošné frézovanie, sanáciu vodorovných podkladov a plôch z betónu, asfaltu, asfaltobetónu, rôznych poterov, podláh a iných. Taktiež prevádzame frézovanie ciest, frézovanie mostov, mostoviek a pod.


Frézovaním prevádzame tieto úpravy podkladov a podláh:

- hrubovanie
- frézovanie na požadovanú výšku
- presné frézovanie
- dorovnávanie
- odstraňovanie starých náterov, starých podláh,
- odstraňovanie nivelačiek stierok a pod.
- odstraňovanie kobercových lepidiel
- frézovanie mostov - odstraňovanie cementového mlieka, zarovnávenie na požadovaný rozmer a pod.
- frézovanie ciest - pri rekonštrukcii ciest, zdrsňovanie, zarovnávanie a pod.

Frézovaním upravujeme tieto tieto podklady:

- frézovanie betónu
- frézovanie asfaltobetónu
- frézovanie asfaltu
- frézovanie poterov, nivelačiek
- frézovanie priemyselných podláh
- frézovanie iných podkladov a podláhFrézovanie prevádzame na požiadanie aj ako bezprašný proces.

Váhate, ktorý postup je najvhodnejší práve pre Vás?
Zavolajte, radi vám poradíme, prípadne vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku.


Frézovanie mostovej konštrukcie.
Frézovanie je prevádzané výtlkovými bubnovými frézami VA 30 a VA 25 twin s posuvom, čo zaručuje rovnomerne opracovaný podklad pocelej dĺžke. Na záver je povrch mierne zahladený bush-hammerom.Frézovanie frézou W 35 DC.

Cestným správam a samosprávam ponúkame spoluprácu pri frézovaní ciest.


Frézovanie frézou W 35 DC sa sanácia - "vyspravovanie" výmoľov, výtlkov a jám urýchli. Oproti obvyklému spôsobu opravy ciest - rezaním a vyberaním asfaltu s pneumatickým kladivom sa týmto spôsobom oprava nielen urýchli, ale sa vyrieši aj estetická stránka "záplat" a asfalt sa odoberá do požadovanej hĺbky (nie až do pokladu). Tým pádom sa môže nový asfalt kvalitne naviazať na starý. V praxi to deda znamená urýchlenie opráv minimálne o polovicu, kvalitnejšie pripravený podklad, dlhšia životnosť takto opravených výtlkov, úspora finančných nákladov.


Ako jediný na Slovensku prevádzame aj málo známy bush Hammering. Bush hammering sa používa na rýchle zarovnanie hlavne betónových a iných podkladov od nerovností pri ich výrobe, ale aj ako finálna úprava povrchu po frézovaní, ak si ho technologický postup vyžaduje. Zväčša vtedy, ak zákazník potrebuje hladší povrch ako pri obyčajnom frézovaní. Po fréze ostáva povrch mierne drážkovitý. S bush hammeringom sa povrch zjemní, odstránia sa drážky a tým pádom sa spotrebuje menej materiálu na finálnu vrstvu. Napríklad pred liatím priemyselných podláh a pod..

Nástroje na bush hammering sú valčeky s vlisovanými vidiovými ostňami, ktoré sa odvaľujú po upravovanom povrchu a natĺkajú ho. Nástroje sa nasadzujú na podlahové brúsky s trojhlavovými prevodovkami.


Design by Dulák | wirbel@wirbel.sk

Naspäť na obsah | Späť na hlavné menu